WordPress Fotoğrafçılık Temaları – 4 Tema

Günümüzde birçok fotoğrafçı yaptığı işin kalitesini tüm dünya ile paylaşmak için sosyal medya hesaplarının yanı sıra web sitelerini de tercih edebiliyor. Hem  özelleştirilebilir hem de kontrolün tamamen size ait olduğu bu seçenek elbette daha cazip geliyor. Web site kurmak denilince de elbette WordPress daha cazip oluyor. Bu yazıda da sizler için WordPress Fotoğrafçılık Temalarını listeleyeceğiz.

wordpress fotoğrafçılık temaları

 Whizz Photography

Her çeşit fotoğrafçıya hitap edecek seçenekleri barındıran Whizz, sizin için güzel bir seçenek olabilir. İçerisindeki hazır ayarlar ile Instagram, Pinterest, freelancer ve düğün fotoğrafçıları için özel demolar bulunuyor. Tema ücretli ve 39 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.

wordpress fotoğrafçılık temaları

Novo Photography

Yine güzel demolar ve sunumu ile karşımıza çıkan bir başka tema. Yine ücretli olan Novo teması 59 dolardan satışa sunulmuş. Her demonun dark ve light olarak iki sürümü bulunuyor. Page Builder eklentisi ile beraber geldiği için tema ile neredeyse her şeyi sürükle bırak tekniği ile yapabilirsiniz.

wordpress fotoğrafçılık temaları

Divina

Ücretsiz bir tema olan Divina, sizin için en azından idare edecek bir çözüm olabilir. Elbette ücretsiz temalardan çok büyük beklentiye girmemenizi daha önce de belirtmiştik.

 

Tography Lite

Yine ücretsiz olan Tography Lite, görünüş olarak dikkat çekici. Ancak “Lite” bir tema olduğunu ve yine bekleneni vermeyeceğiniz hatırlatmak gerekiyor. Yine de en başlarda sizi idare edebileceğini düşünüyorum.

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir